Oddział w Olsztynie

Kajki 10/12a
10-547 Olsztyn

tel. 89 5350550
kom. 601 921 272
kom. 661 888 838

atut@hot.pl
krzysztof.lenkiewicz@ochrona-atut.pl

Oddział w Warszawie

ul. Marymoncka 34/21
01-813 Warszawa

tel. 22 833 89 19
kom. 661 888 808

biuro@ochrona-atut.pl
jacek.galkowski@ochrona-atut.pl

ATUT Agencja Ochrony Osób i Mienia

Monitorowanie pojazdów

Monitoring-GPS zapewnia najwyższy poziom ochrony pojazdu przed uprowadzeniem i kradzieżą, a także skutecznie wspiera działania na rzecz optymalnego i oszczędnego zarządzania transportem oraz logistyką. System sprawdza się w sytuacjach, gdy potrzebna jest precyzyjna informacja o położeniu oraz czasie przejazdu. System AutoMonitoring spotkał się z uznaniem największych firm ubezpieczeniowych, które zaliczyły system do klasy zabezpieczeń specjalnych, uprawniających do zniżki w stawce ubezpieczenia AC.

Dzięki nieustannemu rozwojowi techniki już dziś, masz możliwość odnalezienia lokalizacji swojego auta z dokładnością do kilku metrów. System ten jest lepszy od jakiegokolwiek zabezpieczenia, w dodatku nie musisz się martwić, gdzie parkowałeś swoje auto. Wystarczy jedynie posiadać łącze internetowe oraz sprzęt, który już niebawem może stać się Twoją własnością. Dzwoniąc do nas możesz dowiedzieć się jak z połączenia technologii GPS i GSM będziesz zawsze wiedział, gdzie znajdują się Twoje pojazdy.

ATUT oferuje usługi śledzenia pozycji pojazdów, przewożonych ładunków oraz ochrony kierowców.

System pozwala na:

 • natychmiastową i dokładną lokalizację pojazdu (obserwacja pojazdu na elektronicznej mapie miasta), zabezpieczenie pojazdu przed kradzieżą, odzyskanie skradzionego pojazdu, obronę przed napadem,
 • zdalne sterowanie urządzeniem zainstalowanym w pojeździe np.: uruchomienie sygnalizacji alarmowej, unieruchomienie pojazdu, włączenie świateł itp.
 • kontrolę i zapis tras pojazdów, automatyczne raportowanie osiągnięcia określonych punktów trasy i optymalizację tras.

System całodobowo obsługują doświadczeni operatorzy, którzy realizują powierzony nam przez naszych Klientów stały nadzór nad pojazdami znajdującymi się na terenie kraju. Wykorzystanie własnej Stacji Monitorowania Pojazdów oraz zastosowanie wysokiej klasy urządzeń, gwarantuje niezakłóconą dwustronną łączność pomiędzy monitorowanym obiektem a operatorem Centrum Monitorowania ATUT.

W przypadku nadejścia sygnału alarmu, podejmowana jest natychmiastowa interwencja, zgodna z określonymi procedurami. Pozycja pojazdu jest śledzona na mapie, jednocześnie operator powiadamia o zdarzeniu służby Policyjne i uruchamia procedury uzgodnione z Klientem.

MOŻLIWOŚCI SYSTEMU:

 • lokalizacja i wizualizacja położenia pojazdu na cyfrowej mapie
 • optymalizacja tras przejazdów
 • rejestrowanie prędkości pojazdu
 • nadzór nad temperaturą w dowolnej części pojazdu
 • zliczanie przebytej odległości
 • autoryzacja kierowców i rejestracja czasu pracy
 • kontrola poziomu i zużycia paliwa
 • rejestracja miejsca tankowania ochrona przed nieautoryzowanym użyciem pojazdu zabezpieczenie przed kradzieżą pojazdu

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pozycjonowania samochodów, która bardzo szybko może przynieść klientom wielkie korzyści.

POWRÓT